Іллінецький ліцей №3 - Досягнення закладу освіти

Досягнення закладу освіти

Досягнення закладу освіти

у 2022 - 2023 навчальному році Іллінецький ліцей №3 Іллінецької міської ради Вінницької області посів 34 рейтингове місце серед ЗЗСО Вінницької області

2022 - 2023 навчальний рік

Дві випускниці Іллінецького ліцею №3 склали мультипредметний тест на максимальний бал!
Альона Рекута отримала 200 балів з англійської мови (вчитель Жанна Герасимчук).
Вікторія Костюк – 200 балів з української мови (вчитель Валентина Форостян).

 

2021 -2022 навчальний рік

Випускник Іллінецького ліцею №3 Чорний Микола склав мультипредметний тест з історії України (вчитель Марчук Н.О.) на максимальний бал!

У 2021/2022 н.р.  були скасовані  предметні олімпіади, але наші  учні  взяли активну участь у онлайн конкурсах

ІІ місце у ІІІ етапі Міжнародному  мовно- літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  ім. Т.Шевченка посіла Шевчук Валерія, учениця 8 класу (учитель Форостян В.О.)

2020 - 2021 навчальний рік

У 2020/2021н.р.  були скасовані  предметні олімпіади, але наші  учні  взяли активну участь у онлайн конкурсах.

 І місце у ІІІ етапі Міжнародному  мовно- літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  ім. Т.Шевченка посіла Герасимчук Соломія, учениця 11 класу (учитель Форостян В.О.)

ІІ місце у ІІІ етапі Міжнародному  мовно- літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  ім. Т.Шевченка посів Цеплий Андрій, учень 5 класу (учитель Герасимчук Л.М.).

 ІІ   місце у ІУ (всеукраїнському)етапі посів Цеплий Андрій, учень 5 класу (учитель Герасимчук Л.М.).

 

ІІ місце у обласному конкурсі пошуково- дослідницьких робіт «Дерево мого роду» в рамках обласного тижня народознавства «Любіть Україну вишневу свою»здобула Шевчук Валерія, учениця 7 класу.

 

У березні 2021 року програмою EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge” та фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва, було проведено Всеукраїнський  конкурс “Дієва школа”. У цьому конкурсі взяв  участь і наш освітній заклад  і  здобув перемогу. Від програми EGAP  школа отримала 5 ноутбуків. Це допоможе  в організації освітнього процесу .Школа матиме можливість використовувати сучасні цифрові інструменти.                                                                                  

2019-2020 навчальний рік

16 учнів школи стали пeрeможцями і призeрами ІІ eтапу прeдмeтних олімпіад. Їх підготували такі пeдагоги:Дубіцька З.Г., Форостян В.О., Марчук Н.О., Виноградов E. М., Луцький В.О., Мірошничeнко Т.В., Ліщун Т.В., Смальчук К.О.

Учні школи є пeрeможцями та призeрами Міжнародного конкурсу знавців української мови імeні П.Яцика (11 учнів), Міжнародного мовно - літeратурного конкурсу учнівської та студeнтської молоді ім. Т.Г.Шeвчeнка ( 6 учнів). Учeниця 10 класу Гeрасимчук Соломія (уч. Чигрин Л.М.) стала призeром ІІІ eтапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика, учeниця 6 класу Шeвчук Валeрія (уч. Чигрин Л.М.) - призeром конкурсу ім.Т.Шeвчeнка.

За підсумками року команда школи з вeликого футболу зайняла ІІ місцe в зональних змаганнях, з баскeтболу - ІІІ місцe, зі стрітболу - ІІІ, з настільного тeнісу - ІІІ місцe. Команди підготував до змагань учитeль фізичної культури Савeнко Ю.М.

Чорний Микола, учeнь 9 кл., входив до складу збірної Іллінeцької громади з вeликого футболу, яка зайняла ІV місцe в обласних зональних змаганях.

Войтюк С. нагороджeна дипломом ІІ ступeня у фeстивалі "Зіркова мрія"

3 учні 9 класу отримали Свідоцтво про базову сeрeдню освіту з відзнакою.

32учні 2-8, 10 класів закінчили навчальний рік з високим рівнeм навчальних досягнeнь.

2 учні школи із 12 випускників нагороджeні Золотими мeдалями за високі досягнeння у навчанні.

Зміцнeння та модeрнізація матeріально - тeхнічної бази школи: провeдeно капітальний рeмонт шкільної їдальні, на що витрачeно 30 тис. позабюджeтних коштів; зроблeно рeмонт класних кімнат, придбано мeблі. Всього витрачeно позабюджeтних коштів 56 205 грн.

2014 рік, 2018 рік- занесення  педагогічного колективу Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ст. №3 на Районну дошку пошани «Гордість і слава Іллінеччини»  

2017-2018 навчальний рік                                         

3 призових місця у ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад і конкурсів:

    Галайко Наталія-  учениця 11 класу -1м. з географії – учитель                       Виноградов Е.М.

    Козяр Богдана – учениця 11 класу -1 м. Міжнародний конкурс з української мови ім.. П.Яцика.- Учитель Чигрин Л.М.

     Герасимчук Соломія-  учениця 8 класу – 3 м. з хімії – учитель Дубіцька З.Г.

 ІІІ м. в обласному тижні народознавства «Любіть Україну вишневу свою»    у номінації «Українська садиба на Поділлі», яку презентувала Галайко Алла , учениця 9 класу, та підготували Форостян В.О. та Чигрин Л.М.

 46 призових місць у ІІ  етапі,предметних олімпіад і конкурсів Їх підготували такі педагоги:  Рекута Т.В.,Дубіцька З.Г, Форостян В.О., Чигрин Л.М.,   Марчук Н.О., Виноградов Е.М.,  Захарова О.В.,  Герасимчук Ж.О.,Жданюк Г.П., Рекута С.О., Нечипорук В.В., Ліщун Т.В., Савенко Ю.М.

Команда школи»101 .ua” посіла ІІ м.   у міському етапі фестивалю ДЮП,   ІІІ м. у міському етапі фестивалю «Молодь обирає здоров`я» зайняла команда «Соняшники». Маємо ІІІ м. у міському етапі дитячо- юнацької  гри «Сокіл.Джура». У спартакіаді, яка включала такі види спорту як великий футбол, настільний теніс, стрітбол,  змагання з футзалу, легка атлетика, команда школи посіла ІІ місце серед міських шкіл .Команда дівчат школи посіла І м.у міських змаганнях з  малого футболу.

    -   22 учні 2-8,10 класів закінчили навчальний рік з високим рівнем навчальних досягнень.

    -   2 учні 9 класу отримали Свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою.   

    -  3 учні школи   із 10 випускників нагороджені Золотими медалями за високі досягнення у навчанні.

-  У рейтингу  навчальних закладів Вінницької області  за результатами ЗНО 2018  Іллінецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3 посідає 42 місце із 460 закладів освіти.

 

       Галайко Наталія, Козяр Богдана, Рябій Олексій.

   Зміцнення та модернізація матеріально- технічної бази школи:      -       проведено капітальний ремонт спортивної зали, на що використано 90 тис.грн.

-         проведено  сучасний ремонт центральних  сходових площадок

-          придбано сучасне музичне обладнання та мультимедійний комплекс.

 

 

                          2018-2019 навчальний рік

    1 призове місце  у ІУ етапі  Мовно- літературного конкурсу ім. Т.Шевченка

Жданюк Ірина- учениця 11 класу , посіла 3 місце , учитель Форостян В.О.

3 призових місця у ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад і конкурсів:

Жданюк Ірина - учениця 11 класу,  1 місце  у мовно- літературному конкурсі ім. Т.Шевченка, учитель Форостян В.О.

Жданюк Ірина- учениця 11 класу,  3 місце у Міжнародному  конкурсі  з української мови ім.. П.Яцика,учитель Форостян В.О.

 Герасимчук Соломія- учениця 9 класу, 2 місце в олімпіаді з української мови і літератури, учитель Чигрин Л.М.

 49 призових місць у ІІ  етапі предметних олімпіад і конкурсів .Їх підготували такі педагоги:  Дубіцька З.Г, Форостян В.О., Чигрин Л.М.,   Марчук Н.О., Виноградов Е.М.,  Смальчук К.О.,  Герасимчук Ж.О.,Мірошниченко Т.В., Рекута С.О., Нечипорук В.В., Ліщун Т.В., Савенко Ю.М.

 ІІІ м. в обласному  заочному еколого- природоохоронному конкурсі «Країна веселкова», рівень  «Сім криниць людяності» , який підготували учні 7 та 3 класів, учителі Смальчук К.О. та Яворська А.В.

Войтюк С. нагороджена дипломом І ступеня у обласному фестивалі «Зіркова мрія», Подолян Юлія та Баніт Карина , дипломами ІІ ст. цього ж фестивалю.   

 І м. у міському етапі дитячо- юнацької  гри «Сокіл» («Джура»).

 ІІ місце у спартакіаді, яка включала такі вити спорту як великий футбол, настільний теніс, стрітбол,  змагання з футзалу, легка атлетика серед міських шкіл.

І місце команда дівчат школи у міських змаганнях з  малого футболу.

       19 учнів 3-8,10 класів закінчили навчальний рік з високим рівнем навчальних досягнень.

 4 учні 9 класу отримали Свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою.   

 - Випускниці  школи Бражна Анастасія  нагороджена Золотою медаллю за високі досягнення у навчвнні та  Жданюк Ірина – Срібною медаллю за досягнення у навчанні.

  -У рейтингу  навчальних закладів Вінницької області  за результатами ЗНО 2019  Іллінецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3 посідає 42 місце із 396 закладів освіти.  

У травні 2019 року на базі навчального закладу на високому рівні проведений Всеукраїнський науково- методичний  семінар «Формування ключових компетентностей засобами мистецтва у НУШ».

Портрет випускниці школи  Жданюк Ірини занесений на Районну дошку пошани «Гордість і слава Іллінеччини.

     

Зміцнення та модернізація матеріально- технічної бази школи: 

       Використовуючи позабюджетні кошти,   у 2018-2019 навчальному році  проведено заміну дверей на металеві з чорного входу у спортивну залу(4 тис. грн.), зроблено сучасний ремонт європейського типу в  одному з  коридорів другого поверху (добудова)(12 тис.грн.), замінено двері у двох класних кімнатах та бібліотеці, замінено 5 вікон на суму 20 тис.грн., реконструйовано крісла у актовій залі на суму 8 тис.грн. , замінено двері у вестибюлі на суму 10 тис.грн.