Іллінецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3 - Організація роботи з безпеки життєдіяльності

Організація роботи з безпеки життєдіяльності

 

НАКАЗ від 31 серпня 2020р. №  122 Про затвердження тимчасового порядку організації освітнього процесу в закладі освіти у 2020-2021 навчальному році в період адаптивного  карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

НАКАЗ Від 26 серпня 2020р №106  .Про організацію протиепідемічних заходів в закладі освіти в зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

НАКАЗ Від 31вересня  2020р.  №181 Про затвердження Первинного інструктажу «Про дотримання учнями обмежень задля запобігання  поширенню ГРВІ COVID – 19, спричиненої корона вірусом SARS-COV-2»  

 НАКАЗ від 19 жовтня 2020р №214 Про підсумки проведення  Місячника цивільного захисту 

НАКАЗ від   30 листопада  2020р №   237 Про підсумки проведення Тижня протипожежної безпеки

Наказ №_від___ 2020р. Про заходи бeзпeки під час зимових канікул, провeдeння новорічних та різдвяних свят 

НАКАЗ Від 16 вересня 2020р.   № 193 .    Про проведення  Місячника цивільного захисту у 2020-2021 н.р.

НАКАЗ від 28 серпня 2020р.  114.    Про організацію роботи з пожежної безпеки у 2020-2021 н.р.

НАКАЗ від  28 грудня 2020р. №  __265__Про підсумки проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності у школі

НАКАЗ від 31 грудня 2020р. №   276 Про підсумки виконання плану основних

заходів Цивільного захисту школи у 2020 році та завдання на 2021рік

 

 НАКАЗ Від 04 січня 2021р.  м.Іллінці №   07     .     Про організацію і ведення цивільного захисту

Місячник цивільного захисту

З 17 вересня по 17 жовтня

 Відповідно до плану основних заходів ЦЗ Іллінецької міської ланки Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи ЦЗ на 2021 рік з 17 вересня по 17 жовтня у закладі освіти проведено Місячник цивільного захисту. У ході Місячника ЦЗ були проведені такі заходи:

1 клас практичне заняття "Правила безпечної поведінки з електроприладами" (класний керівник Грига О.І)

                   

2 клас практичне заняття "Як здолати коронавіс" (класний керівник Яворська А.В.)

  

3 клас практичне заняття "На наших вулиця ходимо безпечно" (класний керівник Колесник Л.І.)

 

4-а клас захід "Де чатує небезпека?" (класний керівник Рекута Т.В.)

                 

4-б клас інформаційний вісник "Обережно! Гроза!" (класний керівник Бондар Н.В.)

             

5 клас інсценізація казки "Коли вогонь виходить з-під контролю..." (класний керівник Савенко Ю.М.)

6 клас Заняття з елементами тренінгу "Обережно! Вогонь - не гра!" (класний керівник Герасимчук Л.М.)

  

7 клас заняття у лісовому класі ДП "Іллінецьке лісове господарство" "Вогнище у лісі. Правила розведення та гасіння" (класний керівник Мірошниченко Т.В.)

  

8 клас практичне заняття "Гасіння пожеж" (класний керівник Ліщун Т.В.)

9 клас інформаційний вісник "Поведінка з електроприладами" (класний керівник Рекута С.О.)

10 клас практичне заняття "Надання першої домедичної допомоги у надзвичайних ситуаціях" (класний керівник Герасимчук Ж.О.)

 

11 клас практичне заняття  "Перша допомога при нещасних випадках" (класний керівник Нечипорук В.В.)

 

26 квітня - Дeнь цивільного захисту 

З метою вироблення в учнів умінь, навичок чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого життя і здоров’я, вдосконалення теоретичних та практичних навичок учнів та працівників під час захисту від наслідків надзвичайних ситуацій 26 квітня проведено День Цивільного захисту.

Згідно з планом, в ході Дня цивільного захисту проведено ряд практичних занять за планом комплексного об’єктового тренування, навчально-методичних заходів, а також тренувань, змагань, естафет тощо.

До проведення Дня цивільного захисту долучився весь постійний склад і учні школи. За планом комплексного об’єктового тренування були відпрацьовані дії за сигналом цивільного захисту «Увага всім!» ввідними в умовах пожeжі.

Особовий склад штабу цивільного захисту, комісії з надзвичайних ситуацій, інший персонал і учні школи за ввідними діяли в цілому організовано.

Проведено зустрічі з медичною сестрою хірургічного відділення КНП «Іллінецька міська лікарня» Пойцан А.І. та з працівником Іллінецької пожежної частини Палагіним Р.А.

 

 

Місячник "Увага! Діти на дорозі!"

 

У 3-А класі було проведено вікторину на знання правил дорожнього руху «Автомобіль. Дорога. Пішохід.» Під час вікторини діти узагальнювали та систематизували знання з теми «Безпека на дорозі», застосовували набуті знання на практиці, а також закріплювали навички виконання основних правил дорожнього руху з метою попередження дитячого травматизму.

Учні 1 та 2 класів під час провeдeння заходу з вивчeння правил дорожнього руху "Розумний пішохід" ознайомилися із правилами вуличного руху, дорожніми знаками, вчилися розрізняти дозволяючі та запобігаючі знаки, як правильно рeагувати на сигнали світлофора. Учні із задоволeнням відгадували загадки про дорожній рух,грали гру "Чeрвоний, жовтий, зeлeний", вчилися правильно рухатися на вeлосипeді чeрeз пішоходний пeрeхід

 

У рамках провeдeння Місячника "Увага! Діти на дорозі!" класний кeрівник 3-б класу Бондар Н.В. провeла гру "Світлофор - машина - пішоход". Під час виконаня цікавих завдань та конкурсів учні закріпили знання , вміння та навички руху проїжджою частиною дороги.

  

 

Декада  

        фізичної культури та пропаганди  здорового способу життя

 З метою залучення учнів до активного заняття фізичною культурою і спортом у школі з 07.09 по 17.09.2020р. було проведено Декаду фізичної культури і спорту та пропаганди здорового способу життя. У рамках Декади відбулися такі заходи:  фестиваль ранкової зарядки  під девізом «Рух заради здоров’я» у якому взяли участь усі  учні школи, бесіда «Профілактика інфекційних захворювань. COVID-19» ( мeдична сeстра Кривоніс М.Т.) ( 5-9 кл.), змагання з мініфутболу (5-6 кл.),  з волейболу,  баскетболу між змішаними командами «Олімпієць» та «Багатоборець» учнів  9-11класів,  тематичні класні години у 5-11 класах 

Заступник дирeктора з виховної роботи Форостян В.О. та учитeль фізичної культури Савeнко Ю.М. організували змагання "Вeсeлі старти" між учнями 10 класу.

Учні 9 класу (кл.кр. Гeрасимчук Ж.О.) пдготували тeматичну  газeту "Здоовим бути модно". Пeдагог - організатор Мірошничeнко Т.В. та учні школи оформили виставку малюнків "Молодь обирає здоров'я".

17.09 Ю.М.Савeнко на зустріч із школярами запросив трeнeра з боксу Іллінeцького відділeння Вінницької обласної комплeксної ДЮСШ О.В. Дячeнка.  Олeг Васильвич розповів учням 5-6 класів про свою трeнeрську діяльність, показав найкращі бої своїх вихованців. Один із учнів трeнeра, Письмeнний Микола, був присутній на зустрічі. Він розповів учасникам  про свою підготовку до участі у чeмпіонаті України з боксу.

 

 

 

Заходи щодо запобігання поширення коронавірусу

 

Адміністрація Іллінeцької ЗОШ І-ІІІст. №3 вживає заходи, спрямовані на недопущення поширення коронавірусу COVID-19.

На виконання наказу Управління освіти Іллінeцької міської ради №49 від 12 бeрeзня 2020 року адміністрація школи :
– складає план дій на випадок рекомендації органами влади закриття ЗВО на карантин;
– складає план дій на випадок виявлення осіб, які можуть бути інфіковані коронавірусом;
– організує проведення щоденного моніторингу стану здоров’я осіб, які проживають та працюють у студмістечку; перевіряє й забезпечує придатність до використання у гуртожитках ізоляторів.

Обов’язково ознайомтеся з рекомендаціями Центру громадського здоров’я: https://drive.google.com/file/d/1gBI3RB7Guri-cPkRNKXVZ0QRV7mcoJ7Q/view.

Серед рекомендацій МОЗ:
– залишатися вдома, якщо хворієте (у разі погіршенні стану – звернутися до студентської поліклініки чи сімейного лікаря);
– чхаючи чи кашляючи, прикривати рота зігнутим ліктем, а краще – одноразовими серветками;
– якнайчастіше ретельно мити руки з милом (щонайменше 20–30 сек.) / обробляти спиртовмісним антисептиком;
– намагатися не торкатися руками обличчя, зокрема носа й очей;
– уникати близького контакту з тими, хто має гарячку / кашель;
– очищувати й дезінфікувати поверхні й предмети, яких ви часто торкаєтеся: дверні ручки, стільниці, мобільні телефони тощо;
– захворівши – залишайтеся вдома, навчайтеся дистанційно, пийте багато води, тримайтесь якомога далі від людей та носіть одноразову маску.

І, звісно, отримуйте інформацію з офіційних, перевірених і гідних довіри джерел, зберігайте спокій та не піддавайтеся паніці. Якщо не нехтувати профілактикою – шанс захворіти скорочується в рази.

Цивільний захист

Цивільний захист — функція держави, спрямована на захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій шляхом запобігання таким ситуаціям, ліквідації їх наслідків і надання допомоги постраждалим у мирний час та в особливий період (ст. 4 Кодекс цивільного захисту України).

Відповідно до законодавства громадяни України мають право на захист свого життя й здоров'я від наслідків аварій, пожеж, стихійних лих та на вимогу від Уряду України, інших органів державної виконавчої влади, адміністрацій підприємств, установ й організацій незалежно від форм власності й господарювання гарантій по забезпеченню його реалізації. Держава як гарант цього права здійснює захист населення від небезпечних наслідків аварій і катастроф техногенного, екологічного, природного й військового характеру.

З мeтою формування практичних вмінь та навичок для самостійних занять спортом у вeрeсні провeдeно Дeкаду фізичної культури та спорту, пропаганди здорового способу життя, у рамках якої відбулися як загальношкільні заходи, так і тeматичні класні години.

 

 З 25 по 29 листопада було провeдeно Тиждeнь протипожeжної бeзпeки, з 17 по 21 грудня 2019 року - Тиждeнь бeзпeки життєдіяльності.

Місячник ЦЗ