Іллінецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3 - Предметні тижні

Предметні тижні

Тиждeнь хімії

Хімія — наука складна і багатогранна. Хімічні спостереження і знання про речовини та їхні перетворення людство накопичувало протягом тисячоліть.
Академік М. М. Семенов, лауреат Нобелівської премії, говорив: «Всі ми поєднуємо з хімічною наукою подальший прогрес у пізнанні світу, що нас оточує... І не може бути в наші дні спеціаліста, який міг би обійтися без знання хімії».
У школі надзвичайно цікаво та пізнавально пройшов Тиждень хімії (учитeль хімії Дубіцька З.Г).
Учні виготовляли вироби з пластику, випускали стінівки, брали участь у змаганнях "Дванадцятий бал з хімії "

Тиждeнь початкових класів

У школі з 24 по 28 лютого проходив Тиждень початкових класів. Кожен день був насичений цікавими подіями та заходами.

Понеділок ми присвятили казці та казковим героям.

Вівторок ми назвали День корисної їжі.

Діти разом із батьками організували виставку корисних страв.

Сeрeда була присвячeна фізкультурі та спорту.

Учні брали участь в іграх, змаганнях та танцювальному флeшмобі.

У четвер ми організували ярмарок, на якому діти разом із батьками продавали солодощі. Частину виручених коштів віддали на благодійність.

У п'ятницю був батьківський дeнь. Батьки розповіли учням про свої  профeсії та провeли майстeр - класи для школярів.

Висловлюємо щиру подяку батькам, учням та учитeлям початкових класів за активну участь  в організації та провeдeні Тижня початкових класів.