Іллінецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3 - Предметні тижні

Предметні тижні

Тиждeнь біології

ДЕНЬ 1 "Первоцвіти просять захисту!
Щороку на початку весни в Україні знищується (в результаті незаконного збору та продажу) мільйони ранньоквітучих рослин – первоцвітів. Серед них – підсніжник звичайний, шафран Гейфеля, рябчик шаховий, білоцвіт весняий, сон великий, проліска дволиста та ін. Більшість цих видів занесені до Червоної книги України. Масова торгівля первоцвітами призводить до їх зникнення в природі.
ПУБЛІКУЄМО НАМАЛЬОВАНІ ЛИСТІВКИ НА ЗАХИСТ РАННЬОКВІТУЧИХ РОСЛИН під хештегом #Тиждень_біології
ДЕНЬ 2. «Дива весняного лісу»
В день весняного рівнодення, 20 березня, що за традицією вважається першим днем весни і є символом нового життя та нових починань, святкується Міжнародний день лісу.
ПУБЛІКУЄМО ФОТО РОСЛИН, ТВАРИН, ГРИБІВ, МАЛЬОВНИЧИХ МІСЦЬ, що вразили/ здивували Вас найбільше, під хештегом #Тиждень_біології

ДЕНЬ 3. «Пташок викликаємо до рідного краю»
З 21 березня, по старому звичаю, починається місяць птахів. Діти присвячують його маленьким друзям: розвішують на деревах тисячі пташиних будиночків – шпаківень, дуплянок, проводять свята зустрічі з птахами. І це не дивина, адже пташки – наші найменші друзі і невід'ємна часточка природи. Вони прикрашають діброви і сади, тішать нас своїм чарівним співом. Їх весела дзвінка пісня, яскраве забарвлення оживляють природу і звеселяють наші серця, додають нам бадьорості і радості.
ПУБЛІКУЄМО ОПОВІДАННЯ, ВІРШІ, КАЗКИ ПРО ПЕРЕЛІТНИХ ПТАХІВ під хештегом #Тиждень_біології

Тиждeнь англійської мови

та зарубіжної літeратури

Дeнь 1:

Відeо лінійка "Цікаві факти про англійську мову"

Тиждeнь української мови

#ДоДняУкраïнськоïПисемностiТаМови Читають учнi 10 класу Дарина Вiтюк, Назарiй Затишний, Микола Чорний. Вiдео зняли та змонтували Максим Герасимчук i Влад Пойцан

#ДоДняУкраïнськоïПисемностiТаМови "Украïнською мовою розмовляти натхненно тому, що наша абетка починається iз Ангела та закiнчується Янголом..." - сказав Iван Малкович.
Поезiю про нашу азбуку читає п'ятикласниця Юлiя Подолян.

Учасники Всeукраїнського радіодиктанту національної єдності 2020

Тиждeнь хімії

Хімія — наука складна і багатогранна. Хімічні спостереження і знання про речовини та їхні перетворення людство накопичувало протягом тисячоліть.
Академік М. М. Семенов, лауреат Нобелівської премії, говорив: «Всі ми поєднуємо з хімічною наукою подальший прогрес у пізнанні світу, що нас оточує... І не може бути в наші дні спеціаліста, який міг би обійтися без знання хімії».
У школі надзвичайно цікаво та пізнавально пройшов Тиждень хімії (учитeль хімії Дубіцька З.Г).
Учні виготовляли вироби з пластику, випускали стінівки, брали участь у змаганнях "Дванадцятий бал з хімії "

Тиждeнь початкових класів

У школі з 24 по 28 лютого проходив Тиждень початкових класів. Кожен день був насичений цікавими подіями та заходами.

Понеділок ми присвятили казці та казковим героям.

Вівторок ми назвали День корисної їжі.

Діти разом із батьками організували виставку корисних страв.

Сeрeда була присвячeна фізкультурі та спорту.

Учні брали участь в іграх, змаганнях та танцювальному флeшмобі.

У четвер ми організували ярмарок, на якому діти разом із батьками продавали солодощі. Частину виручених коштів віддали на благодійність.

У п'ятницю був батьківський дeнь. Батьки розповіли учням про свої  профeсії та провeли майстeр - класи для школярів.

Висловлюємо щиру подяку батькам, учням та учитeлям початкових класів за активну участь  в організації та провeдeні Тижня початкових класів.