Іллінецький ліцей №3 - Мeтодичний тиждeнь

Мeтодичний тиждeнь

2022-2023 н.р.

Методичний тиждень

На виконання річного плану плану роботи закладу освіти, наказу від 18 листопада 2022 року №15  "Про проведення методичного тижня", з метою подальшого вдосконалення роботи з педагогічними кадрами, підвищення рівня методичної роботи, фахового рівня вчителів, їх готовність до іноваційної діяльності з 21 по 25 листопада 2022 року проведено Методичний тиждень за темою "Майстерність учителя - прояв творчої активності ососбистості педагога".

Проведенню Тижня передувала певна робота. На засіданні методичної ради було розроблено план, визначено відподальних за проведення заходів, складено графік  показових уроків у рамках означеної теми. Заступник директора з навчально-виховної роботи Дубіцька З.Г. провела консультації з організації запланованих заходів,  надала методичні рекомендації для успішного проведення уроків.

Усі уроки та заходи проведені на високому методичному рівні. Вчителі показали вміння використовувати нестандартні підходи до проведення уроків та виховних заходів, досконале володіння інформаційно – комунікативними технологіями  та поєднання їх з інтерактивними та проектними методами навчання, практичне використання Інтернету та Google – cервісів.  

Розпочався методичний тиждень з проведення «круглого столу» "Реалізація технологій змішаного навчання", який провела Дубіцька З.Г.,  заступник директора з НВР. Заступник директора з виховної роботи Форостян В.О. 22 листопада провела педагогічні читання «Григорій Сковорода – філософ, просвітитель, поет, наша національна гордість». 

    Під час методичного тижня соціальний педагог  Романова О.О. провела розвивально-консультативну зустріч превентивного характеру учнів 8-11 класів з лікарем-наркологом  Марценюк С.М. «Скажемо палінню-Ні. Практичний психолог Сімонова Т.В.  - заняття з елементами тренінгу «Безпечний простір. Маски булінгу» з учителями ліцею.

З метою національно-патріотичного виховання учнів, увічнення памʼяті жертв Голодомору 1932-33рр., учні 11 класу (класний керівник  Герсимчук Ж.О. )провели 25 листопада годину скорботи «Запали свічку пам’яті». Педагог-організатор Мірошниченко Т.В. - урок мужності «Хто вмирає в боротьбі – у серцях живе повік» присвячений Дню Гідності і Свободи.

Показові уроки провели вчителі: 

Форостян В.О. - урок української мови «Другорядні члени речення»» (8 клас)

Ліщун Т.В. - урок англійської мови «Мій дім. Хатні обов’язки» (5-А клас)

Луцький В.О. - урок алгебри «Урок-іменини Краса в імені твоїм» (8 клас)

Нечипорук В.В. - урок фізики «Побудова зображень у лінзах. Деякі оптичні пристрої» (9 клас)

Бондар Н.В. - урок ЯДС (природнича галузь) «Порівняння диких і свійських тварин. Доглад за улюбленими тваринами» (1  клас)

Герасимчук Ж.О. - урок зарубіжної літератури «Позакласне читання Г.Х. Андерсен «Непохитний олов’яний солдатик» (5-А клас)

Дубіцька З.Г. - урок хімії  «Хімічні формули речовин. Прості й складні речовини» (7 клас)

Козяр Я.І. - урок зарубіжної літератури «Розвиток мовлення (усно). Зображення образу Мазепи у різних творах мистецтва: літературі, живописі, кіно, музиці»(9 клас)

Грига О.І. - урок ЯДС (ПРО) «Спостереження за тваринами рідного краю. Тварини дикі та свійські. Як тварини позначають межі своєї території » (2 клас)

Виноградов Е.М. - урок географії «Населення Африки» (7 клас)

Рекута С.О. - урок алгебри (7 клас)

Смальчук К.О. - урок біології «Харчові розлади та їх запобігання» (8клас)

Яворська А.В. - урок ЯДС (ПРО) «Чарівні перетворення з яйцем. Чим цікаве яйце» (2 клас)

Мельник О.М. - урок української мови «Антоніми. Народна байка»(4 клас)

Рекута Т.В.  - урок історії «Джерела інформації  та їх види. Первинні та вторинні історичні джерела» (5-Б клас)

Учителі підібрали різноманітні форми та методи роботи за допомогою яких здобувачі освіти формували вміння розв’язувати задачі, орфографічну та пунктуаційну грамотність, уявлення про речовини та їх властивості,  розвивали кругозір та мовлення, логічне, екологічне мислення, що сприяли формуванню життєвих компетентностей. Учні на уроках були задіяні в активну практичну та розумову діяльність.

У ході проведення методичного тижня цікавою, творчою була  «Методична скринька» (виставка-огляд напрацювань досвідчених педагогів, що атестуються –  Рекута Т.В., Романова О.О., Луцький В.О., Нечипорук В.В., Мельник О.М., Бондар Н.В.)

 

Відкриті уроки

Урок зарубіжної літератури у 9 класі

Козяр Ярослава Іванівна

 

Урок хімії в 7 класі з теми "Хімічні формули речовин.

Прості та складні речовини."

Дубіцька Зінаїда Григорівна

 

 

1клас. ЯДС (природнича галузь).

Бондар Надія Василівна

Тема уроку "Порівняння свійських і диких тварин. Догляд за улюбленими тваринами". На уроці

розпізнавали свійських і диких тварин. Створювали фотоколаж улюблених домашніх тварин. Складали розповідь про домашніх улюбленців.

 

 

 

5б клас Зарубіжної література

Герасимчук Жанна Олександрівна

Позакласне читання. Г.К.Андерсен "Непохитний олов'яний солдатик"

 

На уроці використані такі елементи інтерактивного навчання, як "Віднови послідовність", " Кола Вена", "Торбинка знань", "Складання анімаційного ролика", "Проблемне питання ". Учні працювали індивідуально і в групах.

 

                                                                  Урок англійської мови в 5А

                                                                  Ліщун Тамара Володимирівна

Тема "My housework". На уроці учні розповідали про свої домашні обов'язки, використовуючи прислівники " always, often, sometimes, never, usually". Учитель використовувала активні та інтерактивні методи для розвитку самостійності учнів ( робота в парах, формування запитань тощо). Стимулювала учнів до виконання творчих завдань і створила ситуації успіху на уроці .

 

  

АЛГЕБРА 8 КЛАС.

Луцький Василь Олексійович

ТЕМА: УЗАГАЛЬНЕННЯ МАТЕРІАЛУ ТА СИСТЕМАТИЗАЦІЯ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ З ТЕМИ:

  ДІЇ НАД РАЦІОНАЛЬНИМИ ВИРАЗАМИ

Фізика 

7 клас

Нечипорук Віта Василівна

Рівномірний рух матеріальної точки по колу.

 

Період та частота обертального руху

 

 

 

9 клас

Фізика

Нечипорук Віта Василівна

Побудова зображень у лінзах.

 

Деякі оптичні пристрої

  

У 3 класі Яворська А.В.

провела інтегрований урок з ЯДС (ПРО)

на тему "Чим цікаве яйце?".

Під час уроку учні складали лего-діаграму "Яке я полюбляю яйце?", об'єднавшись у групи, проводили досліди, під час яких поглиблювали знання про властивості курячого яйця, вчилися здобувати інформацію з друкованих джерел, обмінювалися думками.

 

 8 клас

Форостян Валентина Олександрівна

Відкритий урок української мови на тему "Речення поширені й непоширені. Другорядні члени речення."