Робота з батьками
Положення про батьківську раду
Шановні батьки майбутніх першокласників!
Під час осінніх канікул не варто забувати про безпеку дитини. Зібрали 5 основних правил, щоб неприємності не зіпсували відпочинок.
Осінні канікули розпочинаються в українських школах вже незабаром. На один тиждень діти забудуть про ранні підйоми у школу, домашні завдання та підручники. Нарешті можна гуляти, грати та проводити час з друзями! Однак, небезпека може очікувати дитину будь-де: повітряна тривога, вимкнення світла чи підозрілі особи — розповідаємо, як уникнути цих проблем.
Правило 1. Жодних розмов з незнайомцями
Те, що говорити чи кудись йти з незнайомцями не можна, сучасні діти загалом знають добре. Однак, війна внесла свої корективи: незнайомець може підійти до дитини у сховищі чи запропонувати перечекати тривогу у безпечному місці».
Як діяти? Поясніть дитині, що у сховищах та безпечних місцях краще за все звертатися до людей у формі: військових чи поліціянтів, робітників станцій метро тощо. У крайньому разі (сів телефон або немає звʼязку) можна підійти до мам з дітьми.
Друге: якщо вашій дитині менш як 9 років, краще ходити у сховище разом, адже вона може заблукати чи розгубитися. Якщо дитині більш ніж 10 років, варто провести детальну бесіду щодо безпеки, завантажити на телефон офлайн-застосунок з мапою укриттів та написати на аркуші паперу від руки ПІБ, телефон батьків та найближчих родичів, потім покласти його у сумку дитини.
Правило 2. Що робити, якщо вимкнули світло?
Навіть без обстрілів у мережі зараз частіше виникає екстрене навантаження, через що можна залишитися без світла на декілька годин. Дитина на канікулах проводить більше часу вдома і такий момент може застигнути її зненацька, коли вона буде сама.
Як діяти? Памʼятаємо золоте правило: сірники та відкритий вогонь — не іграшка для дітей! Тому залишати дитині свічки — не найкращий варіант. Краще за все придбати світильники на батарейках чи акумуляторах, а також павербанки чи зарядну станцію. Проведіть дитині докладний інструктаж, як цим користуватися та максимально полегшить його взаємодію з цими речами, підготувавши все заздалегідь.
Робіть контрольні дзвінки кожні пів години, а якщо відчуваєте страх дитини, краще або відпроситися з роботи, або ж — звернутися до близьких родичів.
Правило 3. Підозрілі предмети на вулиці
І у мирний час брати невідомі сумки чи коробки у руки було небезпечно. У воєнний стан це взагалі може коштувати життя. У «нічийних» покупках можуть сховати бомбу, вибуховий пристрій або навіть міну.
Як діяти? Детально розкажіть дитині, чому не варто брати до рук невідомі пакунки (навіть якщо хтось пропонує їх взяти) та чому у таких випадках потрібно терміново телефонувати у поліцію та батькам.
Також можна показати тематичні відеоуроки для дітей від песика Патрона, а щоб закріпити знання в ігровій формі, пропонуємо взяти участь у нашому конкурсі «Мінна безпека», де ми розповідаємо про мінну безпеку та базові правила першої допомоги.
Правило 4. Правила дорожнього руху
Безпека на дорогах — одна з головних тем на уроках ОБЖ у школах. Проте, з дитиною варто говорити про це і вдома, особливо, якщо ви живете у великому місті.
Як діяти? Мало розповісти дитині базові правила ПДР — краще покажіть на власному прикладі під час прогулянки та коментуйте кожну дію. Закріпіть на одязі своїх дітей світловідбивальні елементи — це зробить їх помітними для водіїв у темряві або в умовах обмеженої видимості.
Правила 5. Виховуйте власним прикладом
Головне правило безпеки навколо дитини: безпечний дорослий. Тому дотримуйтесь ПДР завжди, а також — дійте згідно з інструкціями при відключенні світла чи повітряній тривозі.
Безпечний інтернет
Поради батькам
Навчання вдома: практичні поради для батьків від психологині Світлани Ройз
Зустріч із офіцeром поліції Сeмeновим Олeксандром
Eкскурсія учнів 3 класу (класний кeрівник Грига О.І.) до м.Вінниці
Майстeр - клас за участю батьків у 4 класі "Новорічний чобіток" (класний кeрівник Яворська А.В.)
Зустріч з батьками Миронюк Ю.Ю. - інспeктора з ювінальної прeвeнції Іллінeцького ВП Гайсинського ВП ГУМП у Вінницькій області
Меню сайту
- Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти
- Планування роботи закладу освіти
- Педагогічний колектив
- Вибір електронних версій підручників
- Нормативно - правове забезпечення НУШ
- Організація методичної роботи
- Досягнення закладу освіти
- Робота з обдарованими учнями
- Пришкільний табір
- Організація виховної роботи
- Робота з батьками
- Організація роботи з безпеки життєдіяльності
- Кабінет соціального педагога
- Кабінет психолога
- Про ліцей
- Фотоальбом
- Корисні посилання
- Історія ліцею
- Розробки уроків
- Відеотека
- Готуємось до НМТ
- Прeдмeтні тижні
- Дистанційне навчання
- Заходи з організації освітнього процесу у період адаптивного карантину
- Мeтодичний тиждeнь
- Інклюзивна освіта
- Моніторинг якості освіти
- Внутрішня система якості освіти
- Організація харчування
- Підвищення кваліфікації
Контакти
Адреса: м. Іллінці, вул. Вільшанська 50-Г
Тел.(04345) 2-33-73:
Email:shkola3-iinc@ukr.net