Іллінецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3 - Організація методичної роботи

Методичний тиждень

Підсумки методичного тижня

Відкриті та показові уроки

Створення інтелект-карт—цікавий та захоплюючий процес.Тема «Материки» з природознавства для учнів 4 класу ( кл.кер. Яворська А.В.) досить об`ємна, але можливість групової роботи при створенні інтелект - карт викликає інтерес та захоплення.

19 лютого 2020 року у 1 класі був провeдeний урок української мови учитeлeм Колeсник Л.І. У гості на урок  завітали вчитeлі школи та батьки учнів класу. Протягом уроку учні вивчали букву "Ха" та створювали проєкт "Полe колосків знань".

Яворська А.В., вчитель початкових класів провела відкритий урок на тему "Повторення вивченого про прикметник як частину мови". Учні вирушили в мандрівку різними країнами світу та дізнались  про традиції святкування Нового року в Данії, чЧехії, Америці, Швеції, Фінляндії.Були використані такі методи роботи: прийом "Влучнов ці ль", "Прикрась ялинку", дидактичні ігри "чарівний чобіток", "Гонки на мітлах".

20.12.2019р. учитель Колесник Л.І. провела у 1 класі інтегрований урок " Я досліджую світ". У цікавій формі було проведено ранкову зустріч "Що приніс Святий Миколай". Протягои уроку учитель використовувала форми та методи роботи, які допомагали формувати у першокласників практичні навички поводження в навколишньому середовищі.

20.12.2019р. учитель географії Виноградов Е.М. провів урок у 6 класі з теми  "Атмосфера, її склад та будова".Учитель використав такі методи, прийоми та форми роботи: "Дивуй", асоціативний кущ, творча лабораторія, географічний крос, географічний практикум. Учні переглянули фільм та презентацію з даної теми.

Відповідно до плану методичного кабінету управління освіти Іллінецької міської ради 23.12.2019 на базі Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ст.№3 учитель зарубіжної літератури Герасимчук Ж.О. провела майстер - клас у 9 класі на тему "Складність образу Григорія Печоріна, його духовна трагедія". Жанна Олександрівна поділилась досвідом роботи з використання інноваційних методів навчання, а саме: критично мислити, інформативно - комунікативних, інтерактивних та методу проектів.