Іллінецький ліцей №3 - Пришкільний табір

Пришкільний табір

Табір 2019

Ранкові організаційні лінійки проходять вeсeло: кричалки - дeвізи, руханки, загонові пісні.

Зустріч із вогнeборцями

Eкскурсія до Іллінeцького кратeра

Малюнок на асфальті "Сонце, літо, я!"

Відкриття табору

Астроблема (екскурсія до місця падіння метеориту, с. Лугова)

2017-2018 н.р.

Чого біля школи гуртуються діти,

Нарядні й веселі, ніхто не сумний?

Бо розпочалося справжнісіньке літо,

Відкрив свої двері і табір шкільний!

Змістовне дозвілля у пришкільному таборі «Веселка» при Іллінецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 продовжується. Кожний день насичений різними заходами та подіямиЗмістовне дозвілля у пришкільному таборі «Веселка» при Іллінецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 продовжується. Кожний день насичений різними заходами та подіямиЗмістовне дозвілля у пришкільному таборі «Веселка» при Іллінецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 продовжується. Кожний день насичений різними заходами та подіями. У вівторок вихованці загонів «Фіксики», «Усмішка», «Шалені перці», «Кока-кола», «Мисливці за удачею» презентували плакати про світ захоплень. У середу молодшим школярам сподобалася екскурсія до районної бібліотеки, де з діти подивилися виставу «Бібліотека в лісовій школі»  та відповідали на питання вікторини. А вихованці мовного загону займалися з волонтером Ектором Ріверою.

Кожен день приносить безліч нових вражень, нових відкриттів. Під час табірної зміни працювали гуртки:
 - гурток «Кераміка»;
 - гурток «Креативне рукоділля»;
- гурток «Творчість і фантазія»;
 - гурток «Бісероплетіння»;
- гурток «Образотворче мистецтво»;
 - гурток «Паперопластика»
Одним із пріоритетних напрямків роботи  у таборі - спортивний напрямок, тому щодня проводитьсяся ранкова зарядка, рухливі ігри на свіжому повітрі, спортивні змагання, «Веселі старти».

Правила евакуації під час повітряної тривоги

З метою збереження життя і здоров'я учасників освітнього процесу у закладі освіти просимо дотримуватися даних рекомендацій:

22.07.2022 | Aдмін